LG 32LY750H 32quot Full High Definition , Direct LED Hotel Television
3693 R
Stock Code: 32LY750H
LG 32LY750H 32" Full High Definition , Direct LED Hotel Television - 1920 x 1080 Viewing Angle (H/V) 178 °/178 ° , Contrast Ratio 1200:1 , Brightness (cd/m2) 300, Response Time 9 ms, Refresh Rate 60 Hz , 2 x HDMI , 2 X USB 2.0 , 1 x RS-232C (9-pin) (service),1x x LAN (RJ-45), Pro Centric V, Pro Idiom, RF & IP, Content Customization, Central Management, 2 Channel Audio Output 10W+10W, Analogue Yes (PAL/SECAM), VESA Compatible 200 x 200, Retail Box , 2 year Limited